top of page

Staň se také PILOTEM

Karavaning je našim největším koníčkem již 40 let a nyní se posouváme zase o kousek dál.


 

Současný rychle se měnící svět staví nové výzvy nejen před výrobce automobilů, ale i před firmy, které nové vozy prodávají a poskytují následnou servisní péči. Stejně tak oprávněně rostou i nároky Vás – našich zákazníků – na dokonalost prodejních i servisních služeb.
 

V minulých letech jsme s pýchou prodávali a servisovali obytné vozy Pilote, Phoenix a LeVoyageur v našem sídle v Praze v Dolních Počernicích. Dnes vám můžeme s radostí oznámit, že pod hlavičkou společnosti CAMPING CITY s.r.o. přesouváme naše aktivity do nového prodejního a servisního showroomu v Paceřicích u Turnova. Přímo u dálnice, kousek od Českého Ráje Vám nabídneme naše služby v novém skvělém prostředí a kvalitě, kterou potřebujete.
 

Co to znamená pro vás?

V příští týdnech postupně přechází prodej nových obytných vozů do našich vlastních prostor v Paceřicích - jsme totiž konečně ve svém :-)

Máte-li zájem o nový vůz, prohlídku či konzultaci, od 1.1.2023 nás již najdete na adrese Paceřice 114. Potřebujete-li jakékoliv informace, obracejte se, prosím, i nadále přímo na mě, rád Vám pomohu, připravím nabídku či zkonzultuji výběr nového vozu – kontaktujte mě, prosím na telefonu 602 204 299.
 

Servis v průběhu ledna ještě budeme řešit z našeho počernického sídla, během pár týdnů již dojde k přesunu i servisního zázemí do nových prostor. V případě, že potřebujete servis svého vozu, kontaktujte buď Adama Charváta na telefonu 606 260 204 nebo mechaniky, na které jste zvyklí.


Již přes dvacet let s radostí pečujeme o potřeby Vás, milovníků caravaningu a víme, že v naší nové centrále budeme moci nabídnout vyšší úroveň služeb, lepší zázemí i širší sortiment doplňků. Jsem si jistý, že současná změna znamená dobrý krok jak pro značku Camping City, tak i pro Vás – naše zákazníky, přátele a majitele obytných vozů, jimž budeme i nadále poskytovat služby na nejvyšší úrovni.


Za Camping City Vám děkuji za přízeň a těším se na vás v našem novém sídle.

 

Ing. Jan Myslil

P1190418.jpg
P1190432.jpg
P1190413.jpg
bottom of page