top of page

Integrované

Pilote Galaxy a Galaxy AL-KO, to je

  • panoramatické čelní sklo

  • délka od 6,99 do 7,87 m

  • podlaha 15 nebo 21 cm

  • kompatibilní s vyhříváním ALDE

  • celkem 13 možností kombinací délky a uspořádání

Galaxy AL-KO

Podvozek AMC®, který je špičkou na trhu, je založen na inovativní technologii, která zajišťuje bezpečnost i jízdní komfort. Jeho bezkonkurenční vlastnosti vychází z velmi robustní a zároveň lehké konstrukce, která je snížena o 21 cm. Váš obytný vůz tak získá lepší jízdny vlastnosti díky nižšímu těžišti a optimalizované nosnosti.

Tento pozinkovaný podvozek odolný proti korozi má široký rozchod kol a je standardně vybaven zvýšenými zesílenými předními pružinami.

Pilote_G740C-1.jpg
Pilote G741 v zimě

Kouzlo celoročního vozidla

Zakládáme na kvalitě, proto jsou všechny naše integrované obytné vozy Pilote Galaxy vyráběny naším postupem ISOTEK, který zaručuje odolnost konstrukce a tepelný i akustický komfort.

CC-PILOTE-G781C-e1694526093581.jpg

Unikátní dvoupatrová podlaha

Toto řešení, které je prostornější díky dvojité výšce podlahy 21 cm, nabízí zásadní výhody: tento prostor, přístupný vnějšími dveřmi i vnitřními poklopy, umožňuje uložit řadu objemných předmětů, např. kempinkové stoly a židle, rybářské pruty a golfové hole.

Díky inovativnímu řešení od Pilote je také zajištěna lepší izolace a ochrana proti zamrznutí vody a ventilů.

Inspirativní výběr z řady GALAXY

V řadě Galaxy A-class si vybíráte z 13 základních uspořádání interiéru. Pro inspiraci jsme vybrali čtyři nejprodávanější verze

Silnice v poušti
bottom of page